Bella Swan

5. února 2009 v 11:55 | Kachna |  Bella Swan
Celým jménem: Isabella Marie Swanová
Datum narození: 13. září 1987
Původně pochází z: Phoenixu, Arizona
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 162, 5 cm


Popis:Bella je bledá dívka s vystouplími lícními kostmi. Má čokoládově hnědé oči a delší hnědé vlasy.
Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá, váží okolo 52 kilogramů. Má krátké a široké nehty na rukou, protože má nervní zlozvyk kousat si je.

Charakteristický rys: Je obvikle náchylná k nehodám jakéhokoli druhu...

Rodinní příslušníci: Matka - Reneé Dwyerová, nevlastní otec - Phil Dwyer, otec - Charlie Swan

Přezdívky: Pro Charliho Bell a pro přátelé Bells

Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup


Bella se odstěhuje za svým otcem do Forks, protože si její matka vzala Philla a nechce jim překážet.
Charlie má velkou radost že Bella přijela. Bella začne ve Forks chodit na střední, ale moc se jí tam nechce, protože nikdy mezi své vrstevníky nezapadla. Ve škole se k ní ale hlásí docela hodně spolužáků, i když o to nežádá. Když si všimne podivné rodiny Cullenovic a spatří Edwarda Cullena, život se jí změní.
Do Edwarda se zamiluje, ale Belle se zdá, že Edwarda k ní cítí odpor. Poté, co jí Edward zachrání před srážkou s autem, začne se Bella o něj více zajímat. Edward je rozzuřený, že se o něj Bella zajímá. Po nějakém čase Bella zjiístí jeho tajemství-že je upír.Edward a jeho rodina se však neživý lidskou krví, jako ostaní upíři. Živí se jen zvířecí krví, ale musí mít dobré sebeovládání.

Po nějakém čase, kdy se Bella seznámí s jeho rodinou, ji Edward bere na baseball. Tam je však přivítá skupinka jiných upírů- James,Laurent a Victoria. Jemas ucítí Bellin pach a chce ji zabít. Edwardova rodina ji však brání a tak se Jemas se svou skupinkou stáhne. Po Bellině krvy však prahne dál. Bella musí utéct z města, aby ji James nedostal. Jedou do Phoenixu, jejího rodného města. James už na ni ale čeká a lstí j přivede do starého a opuštěného baletního studia. Tam ji chce zabít. Edward ale rychle přiběhne i s rodinou a Jamese společně zabijí.


Pouze se zdrojem...!!!
Photo Flipbook Slideshow Maker
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama